Домашнє господарство

Сад та город

Весняна посадка тюльпанів.

| 0 comments

Навесні дуже важко проходити повз всякі пакетики з насінням, цибулинням тюльпанів, нарцисів, лілій, гіацинтів ось-ось готових пуститися в зростання, особливо це стосується голландських цибулинних рослин, насіння, яких з’являються у нас тільки навесні. Так і хочеться садити, садити і радіти красі. Цибулинні квіти, які ми зазвичай вирощуємо в саду: тюльпани, лілії, крокуси, гіацинти, нарциси зазвичай садять восени. Але, що ж робити, якщо хочеться, щоб навесні виросли в саду тюльпани, а восени не було можливості їх посадити. Є такий спосіб, як весняна посадка тюльпанів.

Для цвітіння необхідно, щоб квіткова брунька у цибулини тюльпана «дозріла». Для цього потрібна досить тривала витримка цибулини тюльпана при низькій температурі. Це можна зробити до посадки тюльпанів навесні в ґрунт. Потримайте їх в холодильнику у відділенні для овочів два-три тиждні. Для вирощування тюльпанів у будинку в горщику теж необхідно дотримати цю умову. Цибулина тюльпануСпочатку тюльпани «зимують» в холодильнику, а потім садіть їх в горщик і милуєтеся.

Якщо цього, не зробити, то тюльпани будуть цвісти тільки наступної весни. Переживати з цього приводу сильно не варто, цибулини-то все одно не пропадуть. А спробувати, що таке весняна посадка тюльпанів варто!

тюргалитки

Тюльпани – неймовірно красиві квіти. Вирощені в садових вазонах вони можуть прикрашати ґанок або терасу. Квітникарі рекомендують садити в квітні цибулини тюльпанів. посадка тюльановДля весняної посадки цибулин тюльпанів беруть невисокий ящик, насипають в нього землю, на поверхню укладають щільно цибулини (поряд, в один шар), присипають землею (близько 5 см над цибулинами) і поливають. Коли з’являються сходи, ящик з посадками можна відвезти в сад і прикопати на клумбі.

Квіти з цибулин, посаджених в ящик, розпустяться пізніше, коли в ґрунті їх «родичі» вже відцвітуть. А до посадки краще тримати цибулини в прохолоді (в овочевому відділенні холодильника), інакше вони можуть висохнути в кімнатних умовах. Загорніть цибулини в папір, попередньо зробивши в ній дірочки.

Краще зберігати цибулини тюльпанів в холодильнику 4 – 5 місяців для того, щоб тюльпани зацвіли. Якщо укладати цибулинні на зберігання в листопаді, то в березні вони будуть готові до посадки. Обробити посадковий матеріал розчином фунгіциду, наприклад, Максим. Особливо, якщо цибулини запліснявіли.Дорога тюльпанов

Для кращого вкорінення навесні помістити кореневу систему в Гетероауксин. Тоді укорінення при весняній посадці тюльпанів в сад відбудеться швидшим сптюльпан в горшкеособом. Кореневу систему при посадці зберегти і не поламати.

При кімнатній вигонці пророщені цибулини можна садити в невеликі горщики, діаметром 10 см. Кожну цибулину в окремий горщик. Ґрунту потрібно небагато, можна навіть садити в пісок. Глибина посадки така, щоб паросток залишився на поверхні. Через 3 тижні після посадки тюльпани зацвітуть.

Цвісти при посадці тюльпани навесні на клумбу будуть пізно – десь в червні. Але це навіть цікаво, оскільки зазвичай в цей час весняні цибулинні квіти вже все відцвітають.

No votes yet.
Please wait...

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Всі права захищені. Copyright StarHouse © 2016-2018.

ВВЕРХ
Яндекс.Метрика