Місячний посівний календар на лютий 2020 року

Сніговички

Місячний посівний календар на лютий місяць 2020 року по Україні із врахуванням знаку зодіаку Місяця, фаз Місяця, положення Місяця в знаках Зодіаку, а також з порадами для садівників і городників.

Лютий – останній місяць календарної зими. Поступово роботи в саду стає більше. Хоч місяць і короткий, але що він нам приготував невідомо. Прихід весни вже скоро і треба правильно до цього підготуватися.

Для початку скласти план робіт, щоб нічого не пропустити і все встигнути. Основними роботами залишається: прибирання снігу і звільнення пагонів дерев і кущів від засніжених насипів, під якими вони можуть поламатися, залучення і підгодівля пернатих друзів, перевірка складів зимуючих культур, обстеження саду на наявність шкідників, перші посіви. Щоб всі роботи пішли на користь, їх краще виконувати за місячним календарем.

 

Посівний календар городника на лютий

1 лютого – зростаючий Місяць у Тельці. День сприятливий для посіву насіння в теплиці. Добре в цей день висадити цибулю, часник, редис і буряк.

2 лютого – зростаючий Місяць у Тельці. Посадка насіння в теплиці або ж на розсаду. Якщо погода дозволяє, можна висадити цибулини квітів.

3 лютого – зростаючий Місяць у Тельці. Висадка насіння на розсаду або в теплиці – томати, баклажани, огірки, перець.

4 лютого – зростаючий Місяць в близнюках. Хороший день для посіву насіння овочевих культур, особливо огірків, можна в теплицю або ж на розсаду.

5 лютого – зростаючий Місяць в близнюках. Посів насіння овочевих та квіткових культур. Також можна приділити час годівниць в саду і підготувати їх до настання весну.

6 лютого – зростаючий Місяць у Раку. Відмінний день для посіву насіння пряних культур, а також салату, шпинату і цибулі на зелень.

7 лютого – зростаючий Місяць у Раку. Посадка насіння овочевих культур. Сприятливий день для висіву насіння капусти (білокачанна, савойська, цвітна).

8 лютого – зростаючий Місяць у Леві. День хороший для догляду за рослинами, можна внести необхідні добрива.

9 лютого – Повний місяць. Місяць у Леві. У цей день приділіть час відпочинку.

10 лютого – спадаючий Місяць в Діві. Займіться кімнатними квітами. Хороший день для внесення добрив або пересадки рослин.

11 лютого – спадаючий Місяць в Діві. Можна зайнятися посадкою однорічних і багаторічних квітів, а також декоративних і витких рослин.

12 лютого – спадаючий Місяць у Терезах. Якщо погодні умови сприятливі, то можна висадити цибулини квітів.

13 лютого – спадаючий Місяць у Терезах. Сприятливий день для посадки цибулі і часнику.

14 лютого – спадаючий Місяць в Скорпіоні. Посадка на розсаду насіння томата, перцю та баклажанів.

15 лютого – спадаючий Місяць в Скорпіоні. Хороший день для посадки насіння редиски, ріпи та цибулі на перо.

16 лютого – спадаючий Місяць у Стрільці. У цей день займіться посадкою лука, часнику, насіння зелені, а також можна висадити декоративно-квітучі рослини.

17 лютого – спадаючий Місяць у Стрільці. Приділіть час господарських справах, можна перевірити сарай або льох, переглянути коренеплоди, які зберігаються з осені.

18 лютого – спадаючий Місяць у Стрільці. Посів насіння швидкозростаючої зелені, а також догляд за пророслими рослинами і прибирання в теплиці.

19 лютого – спадаючий Місяць у Козерозі. Хороший день для посадки цибулі і ярого часнику. Також можна зайнятися пророщуванням картоплі перед посадкою.

20 лютого – спадаючий Місяць у Козерозі. Сприятливий день для посадки будь-яких коренеплодів або цибулинних квітів. насіння овочевих культур і зелені. Або ж зайнятися посадкою цибулинних квітів.

21 лютого – спадаючий Місяць у Водолії. Приділіть час рослинам, які дали сходи. День не сприятливий для посіву насіння і висаджування рослин.

22 лютого – спадаючий Місяць у Водолії. У цей день можна підготувати грунтові добрива або ж зайнятися кімнатними рослинами.

23 лютого – Молодик. Місяць в Рибах. День не сприятливий для будь-якого виду робіт, краще приділіть час себе і сім’ї.

24 лютого – зростаючий Місяць у Рибах. Висаджувати розсаду і насіння зелені. Прищеплення і підготовка живців для посадки.

25 лютого – зростаючий Місяць у Рибах. Відмінний день для висаджування цибулинних квітів, а також для посіву насіння салату, шпинату, петрушки і кропу.

26 лютого – зростаючий Місяць в Овні. Не дуже сприятливий день для посадки насіння, краще приділити час робіт в теплиці або ж уже пророслим рослинам.

27 лютого – зростаючий Місяць в Овні. Посадка насіння швидкозростаючої зелені.

28 лютого – зростаючий Місяць у Тельці. Висадка рослини, пророщування картоплі і замочування насіння.

29 лютого – зростаючий Місяць у Тельці. Дуже сприятливий день для будь-якого виду робіт. можна висадити

Сприятливі дні для посадки в лютому:

огірки – 1, 2, 3, 4, 7, 21, 29

томати – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 14, 29

картопля – 19, 28

перець – 1, 2, 3, 4, 5, 14, 29

капуста – 1, 2, 3, 4, 7, 21, 29

зелень – 2, 3, 4, 5, 6, 16, 18, 24, 27

цибуля і часник – 1, 13, 16

морква – 1, 2, 3, 4, 7, 21, 29

редис – 1, 2, 3, 4, 7, 15, 29

цибулинні квіти – 2, 12, 16, 20, 25

однорічні та багаторічні квіти – 3, 4, 5, 11, 29

Несприятливі дні для посіву в лютому: 8, 9, 10, 12, 17, 19, 23, 26

Дивіться також: Місячний посівний календар на 2020 рік у вигляді таблиці

No votes yet.
Please wait...

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.