Домашнє господарство

Сад та город

Місячний посівний календар на січень 2017 р.

Rating: 3.5. From 2 votes.
Please wait...
Дата Місяць у знаку Зодіаку фаза Місяця Рекомендовані роботи в саду і городі
Дата Місяць у знаку Зодіаку фаза Місяця Рекомендовані роботи в саду і городі
1 січня 2017, Нд Місяць у Водолії Зростаючий місяць Не рекомендуються посіви і пересадки. Можна зайнятися розпушуванням грунту і підгодівлею рослин.
2 січня 2017, Пн Місяць в Рибах Зростаючий місяць Сіємо та саджаємо городні та декоративні культури в теплиці і на підвіконні. Поливаємо, рихлимо і удобрює грунт.
3 січня 2017, Вт Місяць в Рибах Зростаючий місяць Сіємо та саджаємо городні та декоративні культури в теплиці і на підвіконні. Поливаємо, рихлимо і удобрює грунт.
4 січня 2017, Ср Місяць в Овні Зростаючий місяць Рекомендується посадка кімнатних рослин і городньої зелені на підвіконні і в теплиці. Займіться знищенням шкідників.
5 січня 2017, Чт Місяць в Овні перша чверть Рекомендується посадка кімнатних рослин і городньої зелені на підвіконні і в теплиці. Займіться знищенням шкідників.
6 січня 2017, Пт Місяць у Тельці Зростаючий місяць Культивуємо і удобрює грунт, сіємо городню зелень і пересаджуємо розсаду в теплицю.
7 січня 2017, Сб Місяць у Тельці Зростаючий місяць Культивуємо і удобрює грунт, сіємо городню зелень і пересаджуємо розсаду в теплицю.
8 січня 2017, Нд Місяць у Тельці Зростаючий місяць Культивуємо грунт. Необхідно провести обприскування від наземних шкідників.
9 січня 2017, Пн Місяць у Близнюках Зростаючий місяць Культивуємо грунт. Необхідно провести обприскування від наземних шкідників.
10 січня 2017, Вт Місяць у Близнюках Зростаючий місяць Посів насіння овочів на розсаду для подальшої пересадки в теплицю.
11 січня 2017, Ср Місяць у Раку Зростаючий місяць Посів насіння овочів на розсаду для подальшої пересадки в теплицю.
12 січня 2017, Чт Місяць у Раку Повний місяць Не рекомендуються посіви і пересадки. Можна зайнятися поливом і підгодівлею рослин.
13 січня 2017, Пт Місяць у Леві Спадаючий місяць Не рекомендуються посіви і пересадки.
14 січня 2017, Сб Місяць у Леві Спадаючий місяць Посів зелені і квітів в будинку або в парниках. Культивуємо, удобрює і поливаємо грунт.
15 січня 2017, Нд Місяць в Діві Спадаючий місяць Вносимо підгодівлю рослин, культивуємо грунт. Рекомендується в цей день зайнятися знищенням шкідників.
16 січня 2017, Пн Місяць в Діві Спадаючий місяць Вносимо підгодівлю рослин, культивуємо грунт. Рекомендується в цей день зайнятися знищенням шкідників.
17 січня 2017, Вт Місяць у Терезах Спадаючий місяць Сіємо насіння городньої зелені для вирощування на підвіконні і в теплиці.
18 січня 2017, Ср Місяць у Терезах Спадаючий місяць Сіємо насіння городньої зелені для вирощування на підвіконні і в теплиці.
19 січня 2017, Чт Місяць у Терезах Спадаючий місяць Садимо цибулинні культури. Рихлимо і удобрює грунт.
20 січня 2017, Пт Місяць у Скорпіоні Остання чверть Садимо цибулинні культури. Рихлимо і удобрює грунт.
21 січня 2017, Сб Місяць у Скорпіоні Спадаючий місяць Культивуємо грунт в ящиках на підвіконні і в теплицях, удобрює і поливаємо грунт. Варто зайнятися посівом зелені і пересадкою городніх і декоративних культур.
22 січня 2017, Нд Місяць у Стрільці Спадаючий місяць Продовжуємо культивувати грунт в ящиках на підвіконні і в теплицях, удобрювати і поливати грунт. Ці дні так само хороші для знищення надземних шкідників.
23 січня 2017, Пн Місяць у Стрільці Спадаючий місяць Продовжуємо культивувати грунт в ящиках на підвіконні і в теплицях, удобрювати і поливати грунт. Ці дні так само хороші для знищення надземних шкідників.
24 січня 2017, Вт Місяць у Стрільці Спадаючий місяць Пересаджуємо в ящики і горщики вітучі культури.Також можна зайнятися перенесенням на грунт в теплицю розсади овочів і посівом їх насіння.
25 січня 2017, Ср Місяць у Козерозі Спадаючий місяць Пересаджуємо в ящики і горщики квітучі культури.Також можна зайнятися перенесенням на грунт в теплицю розсади овочів і посівом їх насіння.
26 січня 2017, Чт Місяць у Козерозі Спадаючий місяць Можна зайнятися підгодівлею рослин і поливом, а також аерацією грунту.
27 січня 2017, Пт Місяць у Водолії Спадаючий місяць Можна зайнятися підгодівлею рослин і поливом, а також аерацією грунту.
28 січня 2017, Сб Місяць у Водолії Молодик Відпочиньте від садових робіт і перенесіть всі намічені плани на більш сприятливий час. У цей період не рекомендується що-небудь садити й пересаджувати.
29 січня 2017, Нд Місяць в Рибах Зростаючий місяць Проведіть ревізію посадкового матеріалу в сховищах.
30 січня 2017, Пн Місяць в Рибах Зростаючий місяць Замочуйте насіння, готуйте тару під розсаду.
31 січня 2017, Вт Місяць в Рибах Зростаючий місяць Пікірують раніше посаджені рослини, проведіть позакореневе підживлення. Закуповуйте насіння баклажанів, перців і томатів.

Завантажити таблицю на свій комп.   

Всі права захищені. Copyright StarHouse © 2016.

ВВЕРХ
Яндекс.Метрика