Домашнє господарство

Сад та город

Місячний посівний календар на березень 2018

Місячний посівний календар на березень місяць 2018 року по Україні із врахуванням знаку зодіаку Місяця, фаз Місяця, положення Місяця в знаках Зодіаку, а також з порадами для садівників і городників.

Березень – перший місяць довгоочікуваної весни. Роботи в саду набирають обертів. І не забуваємо вдома працювати на благо майбутнього врожаю, вирощуючи різну розсаду. Найважливішим залишається все вчасно встигнути зробити, щоб в період активних посівів і робіт справи йшли рівно і по черзі.

Першою справою є обхід саду і оцінка пережитої зими. Надаємо необхідну допомогу деревам і рослинам, які постраждали від заморозків і першого весняного пекучого сонця. Заодно можна провести весняну обрізку саду. Продовжуємо роботи по захисту дерев від сонячних опіків, несподіваних морозів, зрощувати поламані гілки, відганяє гризунів, робимо ловчі пояси від шкідників, лікуємо хвороби, не забуваємо про догляд за теплицями і розсадою.

Певний вид робіт, посів овочів і квітів краще проводити в сприятливий для цього день. У цьому нам допоможе місячний посівний календар садівника і городника на березень 2018.

1 березня – зростаюча Місяць у Діві. Підживлення органічними і мінеральними добривами. Здійснення поливу. Поповнення годівниць.

2 березня – Повний місяць у Діві. У цю добу будь-які роботи на ділянці краще не проводити.

3 березня – спадна Місяць у Терезах. Проведення робіт з грунтом. Проведення стратифікації насіння. Робимо приманки для гризунів.

4 березня – спадна Місяць у Терезах. Лікуємо морозобоїни і сонячні опіки на дівер. Робимо ловчі пояси від навали шкідників. Загоює злами гілок.

5 березня – спадна Місяць у Терезах. Посів дайкона, редьки і редиски, буряків, моркви, кореневої петрушки. Закладка компосту. Допомагаємо танути снігу.

6 березня – спадна Місяць в Скорпіоні. Висів дрібних коренеплодів, цибулинних і цибулинних квітів. Закладка компосту. Пересадка і пікіровка саджанців.

7 березня – спадна Місяць в Скорпіоні. Посадка буряків, дайкона, редьки, моркви, редиски, цибулинних і бульбоцибульних квітів. Виконання робіт з грунтом. Закладка компосту. Пересадка і пікіровка саджанців.

8 березня – спадна Місяць у Стрільці. Висадка насіння кореневої петрушки. Проведення робіт з грунтом. Залучення птахів у сад.

9 березня – третя чверть в Стрільці. Посів дайкона, буряка, редьки і редиски, моркви, бульбоцибулинних і цибулинних квітів. Видалення талої води з-під дерев. Загострювання садового інструменту.

10 березня – спадна Місяць у Стрільці. Висадка насіння кореневої петрушки. Закладка насіння на стратифікацію. Лікування поламаних дерев.

11 березня – спадна Місяць у Козерозі. Посів дайкона, буряка, редьки і редиски, моркви, кореневої петрушки. Ремонт і закупівля деталей для садової техніки. Укриття дерев від сонячних променів.

12 березня – спадна Місяць у Козерозі. Посів дайкона, редьки і редиски, моркви, буряка, бульбоцибулинних і цибулинних квітів. Лікування морозобоїн. Відлякування зайців.

13 березня – спадна Місяць у Водолії. Підживлення органічними добривами, обприскування інсектицидами від шкідників. Здійснення поливу. Придбання насіння.

14 березня – спадна Місяць у Водолії. Підживлення мінеральними добривами. Обприскування інсектицидами від шкідників. Здійснення поливу.

15 березня – спадна Місяць у Водолії. Підживлення органічними добривами. Проведення робіт з грунтом. Закладка компосту. Обприскування інсектицидами від шкідників. Здійснення поливу. Придбання насіння.

16 березня – спадна Місяць в Рибах. Посів дайкона, редьки і редиски, кореневої петрушки, цибулинних і бульбоцибульних квітів. Пересадка і пікіровка саджанців. Знищення гризунів в присадибних будівлях.

17 березня – Молодик в Рибах. Поганий день для садових і городніх робіт.

18 березня – зростаюча Місяць в Овні. Внесення органічних і мінеральних добрив. Здійснення поливу. Придбання насіння.

19 березня – зростаюча Місяць в Овні. Підживлення органічними добривами. Проведення робіт з грунтом. Придбання насіння.

20 березня – зростаюча Місяць у Тельці. Посадка солодкого перцю, зелені, огірків, гарбуза, салату, патисонів, кабачків, квасолі, бобів, гороху, червонокачанної капусти, плодових дерев. Обрізка гілок. Проріджування сходів і прополка. Ремонт системи поливу та її комплектуючих.

21 березня – зростаюча Місяць у Тельці. Посів салату, зелені, квасолі, баклажанів, томатів, гороху, бобів, капусти кольоровий, білокачанної, багаторічників і однорічників, плодових чагарників. Обрізка гілок. Проріджування сходів і прополка.

22 березня – зростаюча Місяць у Близнюках. Підживлення органічними добривами. Проведення робіт з грунтом. Закладка компосту. Придбання насіння.

23 березня – зростаюча Місяць у Близнюках. Підживлення мінеральними добривами. Закладка компосту. Здійснення поливу.

24 березня – зростаюча Місяць у Раку. Посадка огірків, гарбуза, кабачків, патисонів, капусти червонокачанної, кольоровий, білокачанної, однорічників, плодових чагарників і дерев. Закладка компосту. Обрізка гілок. Щеплення і заготівля живців. Пересадка і пікіровка саджанців. Проріджування сходів і прополка.

25 березня – зростаюча Місяць у Раку. Посів салату і зелені, солодкого перцю, томатів, баклажанів, гарбуза, патисонів, кабачків, бобів, гороху, квасолі, червонокачанної, білокачанної і цвітної капусти, плодових чагарників, однорічників і багаторічників. Проведення робіт з грунтом. Обрізка гілок. Щеплення і заготівля живців. Пересадка і пікіровка саджанців.

26 березня – зростаюча Місяць у Раку. Посадка огірків, гороху, помідорів, солодкого перцю, баклажанів, квасолі, бобів, червонокачанної капусти, плодових дерев, однорічників і багаторічників. Проведення робіт з грунтом. Закладка компосту. Обрізка гілок, щеплення і заготівля живців, Пересадка і пікіровка саджанців. Проріджування сходів.

27 березня – зростаюча Місяць у Леві. Підживлення органічними добривами. Закладка компосту. Здійснення поливу.

28 березня – зростаюча Місяць у Леві. Підживлення мінеральними добривами. Проведення робіт з грунтом. Придбання насіння. Закладка компосту.

29 березня – зростаюча Місяць у Діві. Підживлення мінеральними добривами. Здійснення поливу. Купівля насіння.

30 березня – зростаюча Місяць у Діві. Внесення органічних добрив. Проведення робіт з грунтом. Ремонт опор і забору, установка нових.

31 березня – Повний місяць у Терезах. Відмовтеся від робіт на ділянці – не підуть на користь.

Всі права захищені. Copyright StarHouse © 2016.

ВВЕРХ
Яндекс.Метрика