Домашнє господарство // все про сад та город

Конструктор ділянки

Безкоштовний онлайн-конструктор присадибної ділянки.

Щоб створити план своєї ділянки, вкажіть його довжину і ширину в метрах діалоговому вікні і натисніть “ОК”. Якщо ділянка нерівна, слід задати її максимальні розміри: зайву територію можна відгородити за допомогою елемента «паркан» або інших відповідних елементів. Якщо ви натиснете «Скасувати», то довжина і ширина вашого плану буде встановлені за замовчуванням.

Fallback or ‘alternate’ content goes here. This content will only be visible if the SWF fails to load.

Увага! Для коректного відображення калькулятора необхідно встановити Adobe Flash Player.


Перед вами поле, розділене помаранчевими лініями на квадрати зі стороною 1 м, а сірими – на квадрати зі стороною 5 м. У лівому верхньому кутку відбивається назва вашого плану і його розмір (якщо вони задані), в правому верхньому – назва обраного на плані елемента і його розміри. З лівого боку ви бачите панель управління. Меню, що випадає дозволяє вибрати один з елементів, що належать до таких груп «Споруди», «Рослини», «Ще». Перегляд об’єктів може здійснюватися:

  • За допомогою скролу комп’ютерної миші. Для цього треба навести курсор на вікно перегляду об’єктів і натиснути на ліву кнопку миші. Після цього можна переглядати об’єкти, прокручуючи їх коліщатком вгору-вниз;
  • За допомогою стрілок праворуч від вікна перегляду об’єктів. Для цього слід підвести курсор до потрібної стрілочки і натискати на ліву кнопку миші;
  • За допомогою перемикача, переміщуваного за шкалою зліва від вікна перегляду об’єктів. Для цього треба навести курсор на тумблер і переміщати його, утримуючи ліву кнопку миші.

Для того, щоб перемістити бажаний елемент з вікна перегляду на план ділянки, потрібно навести на нього курсор і, утримуючи ліву кнопку миші, перемістити його в бажану точку поля. Переміщення об’єктів по полю в подальшому здійснюється таким же способом. У рядку під вікном перегляду елементів відбивається назва останнього обраного в ньому об’єкта.

План ділянки можна переглядати в різному масштабі для зміни масштабу перегляду необхідно натиснути на «-» або «+» на кнопці «Ближче / далі».

Rating: 3.7/5. From 3 votes.
Please wait...
// //-->