Домашнє господарство

Сад та город

Місячний посівний календар на січень 2018 р.

Rating: 3.5/5. From 2 votes.
Please wait...

ДатаДень тижняМісяць в знаку ЗодіакуФаза МісяцяРекомендовані роботи в саду і городі
1ПонеділокМісяць у знаку РакаЗростаючийСприятливий день для посіву рослин що в'ються. Рекомендується посадка й пересадка кімнатних рослин та квітів, посів овочевих культур для вирощування в зимових теплицях та посів зелені на вигонку. Несприятливий день для посадки клубневих та ампельних рослин, а також обробка рослин хімічними розчинами.
2ВівторокМісяць у знаку Рака ЛеваПовний МісяцьНесприятливий день для посіву, посадок чи пересадок. Рекомендується здійснити снігозатримання з метою утепленням пристовбурних кіл дерев і кущів, перевірки насіннєвого матеріалу, а також врожаю що зберігається в підвалі або в льосі.
3СередаМісяць у знаку ЛеваСпадаючийНе рекомендуються посіви, посадки та пересадки.
4ЧетверМісяць у знаку Лева ДівиСпадаючийСкористайтеся порадами двох минулих днів.
5П'ятницяМісяць у знаку ДівиСпадаючийСприятливий день для посіву чи пересадки кімнатних рослин та догляду за ними, розпушування ґрунту, внесення добрив, боротьби з ґрунтовими шкідниками. Рекомендується посів зелені, огірків і помідорів, що призначені для вирощування у теплицях. Не варто сьогодні обробляти рослини хімічними препаратами. Рекомендується здійснити снігозатримання з метою утеплення пристовбурних кіл дерев і кущів.
6СуботаМісяць у знаку Діви ТерезівСпадаючийРекомендується посів і пересадка кімнатних рослин, розпушування ґрунту, внесення мінеральних та органічних добрив, боротьба з надземними шкідниками. Також день можна присвятити посіву зелені на вигонку і посадці бульбових культур в теплиці. Сприятливий день для робіт з квітковими та декоративними культурами, боротьбою зі шкідливими комахами й захворюваннями рослин.
7НеділяМісяць у знаку ТерезівСпадаючийРекомендується посів і пересадка кімнатних рослин, розпушування ґрунту, внесення мінеральних та органічних добрив, боротьба з надземними шкідниками. Також день можна присвятити посіву зелені на вигонку і посадці бульбових культур в теплиці. Сприятливий день для робіт з квітковими та декоративними культурами, боротьбою зі шкідливими комахами й захворюваннями рослин.
8ПонеділокМісяць у знаку Терезів СкорпіонаСпадаючийСприятливий день для посіву салатної зелені та посадки цибулинних квітів, що призначені для вирощування в зимовій теплиці. Полив, розпушування ґрунту, підживлення кімнатних квітів. Також рекомендується здійснити снігозатримання з метою утеплення пристовбурних кіл дерев, ремонт садового інвентарю. Рекомендуються будь-які операції з квітковими та декоративними культурами, боротьбою зі шкідливими комахами та захворюваннями.
9ВівторокМісяць у знаку СкорпіонаСпадаючийСприятливий день для посіву салатної зелені та посадки цибулинних квітів, що призначені для вирощування в зимовій теплиці. Полив, розпушування ґрунту, підживлення кімнатних квітів. Також рекомендується здійснити снігозатримання з метою утеплення пристовбурних кіл дерев, ремонт садового інвентарю. Рекомендуються будь-які операції з квітковими та декоративними культурами, боротьбою зі шкідливими комахами та захворюваннями.
10СередаМісяць у знаку СкорпіонаСпадаючийДень рекомендується присвятити посівним роботам, наприклад салатну зелень чи кімнатних рослин. Сприятливий день для посадок чи пересадок, підживлення комплексними мінеральними добривами та органікою, полив та інші процедури по догляду за рослинами.
11ЧетверМісяць у знаку Скорпіона СтрільцяСпадаючийДень рекомендується присвятити посівним роботам, наприклад салатної зелені чи кімнатних рослин. Сприятливий день для посадок чи пересадок, підживлення комплексними мінеральними добривами та органікою, полив та інші процедури по догляду за рослинами.
12П'ятницяМісяць у знаку СтрільцяСпадаючий. Несприятливий день для посівів, посадок чи пересадок. Краще приділити час для боротьби зі шкідливими комахами та хворобами рослин, розпушування ґрунту, поливом, перевірці насіннєвого матеріалу, що зберігається в погребі. Також можна зайнятися прибиранням ділянки, ремонтом садового інвентарю, перевіркою надійності кріплень в теплиці.
13СуботаМісяць у знаку Стрільця КозерогаСпадаючийСкористайтеся порадами минулого дня.
14НеділяМісяць у знаку КозерогаСпадаючийНесприятливий день для посівів, посадок чи пересадок. Краще приділити час для боротьби зі шкідливими комахами й хворобами рослин, розпушування ґрунту, поливом, перевірці насіннєвого матеріалу, що зберігається в погребі. Також можна зайнятися прибиранням ділянки, ремонтом садового інвентарю, перевіркою надійності кріплень в теплиці.
15ПонеділокМісяць у знаку КозерогаСпадаючий. Від посівних та посадкових робіт краще утриматися. Можна зайнятися перевіркою насіння і врожаю, що зберігається в погребі чи підвалі. Сприятливий день по догляду за кімнатними рослинами, полив, прополка, боротьба зі шкідниками і хворобами.
16ВівторокМісяць у знаку Козерога ВодоліяСпадаючийСкористайтеся порадами минулого дня.
17СередаМісяць у знаку ВодоліяНовий МісяцьНе рекомендуються посіви та пересадки.
18ЧетверМісяць у знаку Водолія РибЗростаючийНесприятливий день для посіву та посадки будь яких рослин. Також не рекомендуються пересаджування, коренева система в цей день особливо вразлива. Можна присвятити час розпушування ґрунту, підгортанням, прополкою і проріджуванням сходів розсади, а також заготівлею трав і зелені, вирощених на підвіконні.
19П'ятницяМісяць у знаку РибЗростаючийНесприятливий день для посіву та посадки будь яких рослин. Також не рекомендуються пересаджування, коренева система в цей день особливо вразлива. Можна присвятити час розпушування ґрунту, підгортанням, прополкою і проріджуванням сходів розсади, а також заготівлею трав і зелені, вирощених на підвіконні.
20СуботаМісяць у знаку РибЗростаючийСприятливий день для посіву салатної зелені, замочування, пророщування та посів насіння овочевих культур, що призначені для вирощування на підвіконні або в зимових теплицях. Рекомендуються полив, внесення добрив. День сприятливий для посіву, посадок та пересадок кімнатних рослин та квітів, внесення комплексних і інших видів добрив.
21НеділяМісяць у знаку Риб ОвенаЗростаючийСприятливий день для посіву салатної зелені, замочування, пророщування та посів насіння овочевих культур, що призначені для вирощування на підвіконні або в зимових теплицях. Рекомендуються полив, внесення добрив. День сприятливий для посіву, посадок та пересадок кімнатних рослин та квітів, внесення комплексних і інших видів добрив.
22ПонеділокМісяць у знаку ОвенаЗростаючийПосів зелені для вирощування в будинку або в зимовій теплиці. Рекомендується боротьба зі шкідниками кімнатних рослин та квітів. Сприятливий день для посіву, посадки і пересадки овочевих культур і кімнатних квітів. Сьогодні рекомендується пікіровка розсади, внесення добрив органічних чи мінеральних добрив.
23ВівторокМісяць у знаку Овена ТільцяЗростаючийСкористайтеся порадами минулого дня.
24СередаМісяць у знаку ТільцяЗростаючийРекомендується посів зелені, а також посів і пересадка кімнатних рослин та квітів, внесення органічних та мінеральних добрив. Сприятливий день для посіву будь яких овочевих культур, пікірування розсади, пересадки будь-яких рослин, живцювання кімнатних квітів.
25ЧетверМісяць у знаку Тільця БлизнюківЗростаючийРекомендується посів зелені, а також посів і пересадка кімнатних рослин та квітів, внесення органічних та мінеральних добрив. Сприятливий день для посіву будь яких овочевих культур, пікірування розсади, пересадки будь-яких рослин, живцювання кімнатних квітів.
26П'ятницяМісяць у знаку БлизнюківЗростаючийСкористайтеся порадами двох минулих днів.
27СуботаМісяць у знаку Близнюків РакаЗростаючийНе рекомендується проводити посіви, посадки та пересадки. Можна зайнятися перевіркою посадкового матеріалу, придбанням насіння, заготівлею посадкового матеріалу, ремонтом садових інструментів, снігозатриманням з метою утеплення пристовбурних зон дерев і кущів. Рекомендується розпушування ґрунту і боротьба з надземними шкідниками.
28НеділяМісяць у знаку РакаЗростаючийНе рекомендується проводити посіви, посадки та пересадки. Можна зайнятися перевіркою посадкового матеріалу, придбанням насіння, заготівлею посадкового матеріалу, ремонтом садових інструментів, снігозатриманням з метою утеплення пристовбурних зон дерев і кущів. Рекомендується розпушування ґрунту і боротьба з надземними шкідниками.
29ПонеділокМісяць у знаку Рака ЛеваЗростаючийРекомендуються посіви та посадки овочевих культур, що призначені для вирощування у теплицях. Сприятливий день по догляду за цибулинними квітами та пересадки кімнатних квітів й рослин.
30ВівторокМісяць у знаку ЛеваЗростаючийРекомендуються посіви та посадки овочевих культур, що призначені для вирощування у теплицях. Сприятливий день по догляду за цибулинними квітами та пересадки кімнатних квітів й рослин.
31СередаМісяць у знаку ЛеваПовний МісяцьНе рекомендуються посіви та пересадки. Краще присвятити день відпочинку або роботам по снігозатриманню,

 

Всі права захищені. Copyright StarHouse © 2016-2018.

ВВЕРХ
Яндекс.Метрика