Домашнє господарство

Сад та город

Посівний календар на жовтень

Місячний посівний календар на жовтень 2018 року

ДатаДень тижняМісяць в знаку ЗодіакуФаза МісяцяРекомендовані роботи в саду і городі
1НеділяМісяць у знаку Водолія РибЗростаючийНе рекомендуються посіви й пересадки. Рекомендується обприскування саду від шкідників, що зимують на рослинах.
2ПонеділокМісяць у знаку РибЗростаючийСіяти, садити й пересаджувати будь-які садово-городні культури небажано. День рекомендується присвятити заготівлі врожаю на зиму. Сприятливий день для внесення органічних та мінеральних добрив, мульчування та розпушування ґрунту, збору насіння для майбутніх посівів на 2018 рік.
3ВівторокМісяць у знаку Риб ОвенаЗростаючийСіяти, садити й пересаджувати будь-які садово-городні культури небажано. День рекомендується присвятити заготівлі врожаю на зиму. Сприятливий день для внесення органічних та мінеральних добрив, мульчування та розпушування ґрунту, збору насіння для майбутніх посівів на 2018 рік.
4СередаМісяць у знаку ОвенаЗростаючийСкористайтеся порадами минулих днів.
5ЧетверМісяць у знаку ОвенаПовний МісяцьНесприятливий день для будь яких садово городніх робіт.
6П’ятницяМісяць у знаку Овена ТільцяСпадаючийДень несприятливий для посівів, посадок і пересадок. Слід зайнятися утепленням плодових, ягідних і декоративних кущів і дерев.
7СуботаМісяць у знаку ТільцяСпадаючийРекомендується посадка озимого часнику, цибулі. Сприятливий день для підрізування дерев і кущів. Фрукти, ягоди та овочі, зібрані сьогодні, а також гриби, придатні для створення зимових запасів.
8НеділяМісяць у знаку Тільця БлизнюківСпадаючийСкористайтеся порадами минулого дня.
9ПонеділокМісяць у знаку БлизнюківСпадаючийНесприятливий день для посівів, посадок та пересадок. Можна зайнятися розпушуванням ґрунту, накладенням мульчі, обробкою рослин проти шкідників і хвороб, підготовкою ґрунту до майбутніх посівів. Рекомендується ремонт садового інвентарю і теплиці, прибирання садового сміття, утеплення дерев і кущів.
10ВівторокМісяць у знаку Близнюків РакаСпадаючийПоради минулого дня. Не рекомендується посадка і пересадка трав'янистих культур. Ефективними будуть видалення зайвих пагонів, покіс, прополка, культивація, мульчування. Сприятливий день для збору лікарських трав, коренеплодів, фруктів і ягід.
11СередаМісяць у знаку РакаСпадаючийРекомендується заготівля зелені та лікарських трав, які вимагають особливо ефективної сушки. У ці дні збирають все, що не підлягає тривалому зберіганню. Вдаються в цей час консерви й соління.
12ЧетверМісяць у знаку Рака ЛеваСпадаючийСкористайтеся порадами минулого дня.


style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-4311813796220505"
data-ad-slot="1398393276"
data-ad-format="auto">

13П’ятницяМісяць у знаку ЛеваСпадаючийНе рекомендується посів і пересадка садово-городніх культур. Рекомендується збір та сушка фруктів і коренеплодів, особливо збирання врожаю картоплі. Сприятливий день для підготовки грядок до майбутніх посадок, мульчування, боротьби зі шкідниками, обрізки дерев, збору насіння соняшнику, заготівлі лікарських трав.
14СуботаМісяць у знаку Лева ДівиСпадаючийНе рекомендується посів і пересадка садово-городніх культур. Рекомендується збір та сушка фруктів і коренеплодів, особливо збирання врожаю картоплі. Сприятливий день для підготовки грядок до майбутніх посадок, мульчування, боротьби зі шкідниками, обрізки дерев, збору насіння соняшнику, заготівлі лікарських трав.
15НеділяМісяць у знаку ДівиСпадаючийНесприятливий день для будь-яких садово городніх робіт. День можна присвятити збиранням та заготівлею врожаю на зиму, збору і сушці лікарських трав і зелені.
16ПонеділокМісяць у знаку Діви ТерезівСпадаючийПоради минулого дня.
17ВівторокМісяць у знаку ТерезівСпадаючийНе рекомендується посів і пересадка. Рекомендується розпушування ґрунту, культивація, підгортання, мульчування дерев.
18СередаМісяць у знаку ТерезівСпадаючийРекомендується наведення порядку на присадибній ділянці.
19ЧетверМісяць у знаку Терезів СкорпіонаНовий МісяцьНесприятливий день для пересадок, посадок чи посівів.
20П’ятницяМісяць у знаку СкорпіонаЗростаючийНе рекомендується розмножувати рослини корінням, збирати лікарські трави та садити дерева. Ефективними сьогодні будуть підрізування дерев і ягідних кущів, щеплення, внесення мінеральних та органічних добрив, знищення шкідників, розпушування ґрунту. Сприятливий день для консервування фруктів і овочів.
21СуботаМісяць у знаку Скорпіона СтрільцяЗростаючийСкористайтеся порадами минулого дня.
22НеділяМісяць у знаку СтрільцяЗростаючийРекомендується збір овочів, фруктів, ягід і насіння, зрізання квітів. Сприятливий день для сушіння овочів і грибів. Посаджені в цей день домашні квіти швидше розквітають.
23ПонеділокМісяць у знаку СтрільцяЗростаючийСприятливий день для збору коренеплодів і врожаю зернових культур. Рекомендується заготівля насіння і сушка лікарських трав, утеплення кущів, багаторічних квітів і дерев.
24ВівторокМісяць у знаку Стрільця КозерогаЗростаючийСкористайтеся порадами двох минулих днів.
25СередаМісяць у знаку КозерогаЗростаючийРекомендується посадка і пересадка плодово ягідних дерев і кущів, особливо грушевих і сливових дерев, аґрусу, смородини. Розпушування ґрунту, внесення добрив, щеплення дерев, покіс.
26ЧетверМісяць у знаку Козерога ВодоліяЗростаючийДень слід присвятити роботам по посадці й пересадці декоративних, ягідних та плодових кущів і дерев. Рекомендуються утеплення дерев, внесення мінеральних та органічних добрив, накладення мульчі.
27П’ятницяМісяць у знаку ВодоліяЗростаючийНе рекомендуються посіви та пересадки. Рекомендується обприскування саду від шкідників, що зимують на рослинах.
28СуботаМісяць у знаку ВодоліяПерша чвертьНесприятливий день для садово городніх робіт.


style="display:inline-block;width:320px;height:100px"
data-ad-client="ca-pub-4311813796220505"
data-ad-slot="1475679273">

29НеділяМісяць у знаку Водолія РибЗростаючийСкористайтеся порадами двох минулих днів.
30ПонеділокМісяць у знаку РибЗростаючийРекомендується обприскування саду від шкідників, що зимують на рослинах і утеплення ягідних кущів.
31ВівторокМісяць у знаку Риб ОвенаЗростаючийРекомендується обприскування саду від шкідників, що зимують на рослинах і утеплення ягідних кущів.
No votes yet.
Please wait...

Всі права захищені. Copyright StarHouse © 2016-2018.

ВВЕРХ
Яндекс.Метрика