Домашнє господарство // все про сад та город

Весняна посадка тюльпанів.

| 0 comments

Навесні дуже важко проходити повз всякі пакетики з насінням, цибулинням тюльпанів, нарцисів, лілій, гіацинтів ось-ось готових пуститися в зростання, особливо це стосується голландських цибулинних рослин, насіння, яких з’являються у нас тільки навесні. Так і хочеться садити, садити і радіти красі. Цибулинні квіти, які ми зазвичай вирощуємо в саду: тюльпани, лілії, крокуси, гіацинти, нарциси зазвичай садять восени. Але, що ж робити, якщо хочеться, щоб навесні виросли в саду тюльпани, а восени не було можливості їх посадити. Є такий спосіб, як весняна посадка тюльпанів.

Для цвітіння необхідно, щоб квіткова брунька у цибулини тюльпана «дозріла». Для цього потрібна досить тривала витримка цибулини тюльпана при низькій температурі. Це можна зробити до посадки тюльпанів навесні в ґрунт. Потримайте їх в холодильнику у відділенні для овочів два-три тиждні. Для вирощування тюльпанів у будинку в горщику теж необхідно дотримати цю умову. Цибулина тюльпануСпочатку тюльпани «зимують» в холодильнику, а потім садіть їх в горщик і милуєтеся.

Якщо цього, не зробити, то тюльпани будуть цвісти тільки наступної весни. Переживати з цього приводу сильно не варто, цибулини-то все одно не пропадуть. А спробувати, що таке весняна посадка тюльпанів варто!

тюргалитки

Тюльпани – неймовірно красиві квіти. Вирощені в садових вазонах вони можуть прикрашати ґанок або терасу. Квітникарі рекомендують садити в квітні цибулини тюльпанів. посадка тюльановДля весняної посадки цибулин тюльпанів беруть невисокий ящик, насипають в нього землю, на поверхню укладають щільно цибулини (поряд, в один шар), присипають землею (близько 5 см над цибулинами) і поливають. Коли з’являються сходи, ящик з посадками можна відвезти в сад і прикопати на клумбі.

Квіти з цибулин, посаджених в ящик, розпустяться пізніше, коли в ґрунті їх «родичі» вже відцвітуть. А до посадки краще тримати цибулини в прохолоді (в овочевому відділенні холодильника), інакше вони можуть висохнути в кімнатних умовах. Загорніть цибулини в папір, попередньо зробивши в ній дірочки.

Краще зберігати цибулини тюльпанів в холодильнику 4 – 5 місяців для того, щоб тюльпани зацвіли. Якщо укладати цибулинні на зберігання в листопаді, то в березні вони будуть готові до посадки. Обробити посадковий матеріал розчином фунгіциду, наприклад, Максим. Особливо, якщо цибулини запліснявіли.Дорога тюльпанов

Для кращого вкорінення навесні помістити кореневу систему в Гетероауксин. Тоді укорінення при весняній посадці тюльпанів в сад відбудеться швидшим сптюльпан в горшкеособом. Кореневу систему при посадці зберегти і не поламати.

При кімнатній вигонці пророщені цибулини можна садити в невеликі горщики, діаметром 10 см. Кожну цибулину в окремий горщик. Ґрунту потрібно небагато, можна навіть садити в пісок. Глибина посадки така, щоб паросток залишився на поверхні. Через 3 тижні після посадки тюльпани зацвітуть.

Цвісти при посадці тюльпани навесні на клумбу будуть пізно – десь в червні. Але це навіть цікаво, оскільки зазвичай в цей час весняні цибулинні квіти вже все відцвітають.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Відкрийте більше з Домашнє господарство

Підпишіться зараз, щоб продовжити читання та отримати доступ до повного архіву.

Продовжити читання

// //-->