Домашнє господарство // все про сад та город

Заробіток на улюбленій справі: чи можливо це?

| 0 comments

Питання досить цікаве для кожної людини, тому ,що ми хочемо займатися тим, що нам подобається. Це досить логічно: ніхто не хоче робити те, що ненавидить усім серцем. Але найчастіше людям доводиться працювати там, де є можливість хоч щось заробляти, навіть якщо це найжахливіша робота у світі. На питання, чи можлива робота в задоволення, нам розповів один з представників IT – компанії Jooble з пошуку роботи в Україні.

Як зароджується та чи інша ідея заробляти на своїй улюбленій справі? Коли у Вас це добре виходить, Ви можете робити це якісніше та креативніше ніж інші люди, або як мінімум на цьому ж рівні. Ви відчуваєте, що у Вас є до даної справи схильність і талант, який ніяк не можна заривати. Але цей етап може не настати, коли людина зовсім нічим не цікавиться та не бачить себе ні в одній зі сфер діяльності, які існують у цьому світі. Але розглянемо варіант, коли у Вас є заняття, але як їм заробляти та досягти успіху Ви не розумієте. Перерахую 3 основні чинники, які Вам допоможуть стати більш успішним і підштовхнуть до перетворення Вашої «безкоштовної» справи у комерційну.

1.Час

Все приходить з досвідом і з кількістю напрацьованих годин. Як то кажуть, з неба нічого не впаде. Якщо Ви захотіли стати дизайнером з нуля, то повинно пройти багато часу, щоб з’явилися свої клієнти, Ви поступово зробили якісне та оригінальне портфоліо. Дуже важливий момент – систематичність. Без неї нікуди. Ви не зможете ніколи досягти будь-яких висот, займаючись раз у тиждень або рідше. Як можна частіше, більше, продуктивніше!

2.РозвитокРобота в твоїх руках

Не прогресуючи у розвитку Ви не будете переходити на новий рівень володіння своїми навичками. Вам потрібно день у день поліпшувати набуті навички та поповнювати базу знань новою інформацією. Здавалося б, що ці поради спрямовані на такі напрямки, як музика, мистецтво в цілому, спорт, на суто практичні речі, у яких потрібно завжди тренуватися. Але ні! Це відноситься і до продажу, програмування, до рекрутерів, лікарів і до будь-якої сфери діяльності.

3.Любов

Найголовніший чинник – любов до своєї справи. Потрібно «горіти» тим, чим Ви займаєтеся. Ви зможете досягти успіху, систематично займаючись тим, чим займаєтеся, але людина, роблячи все те ж саме, але яка повністю закохана у свою діяльність, буде робити це краще, з душею, з любов’ю. Це буде її дуже сильно відрізняти від інших фахівців. Маленька рада: не біжить за грошима! Гроші – це чудово, але це не повинно бути Вашою метою у створенні чогось нового! Не ставте її вище ідеї, інакше згодом це ні до чого доброго не приведе!Jooble Розвивайтеся, працюйте, любіть те, чим займаєтеся та з часом все вийде!

Матеріал:        ua.jooble.org

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Відкрийте більше з Домашнє господарство

Підпишіться зараз, щоб продовжити читання та отримати доступ до повного архіву.

Продовжити читання

// //-->